Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü Yolda filminin bilgileri

Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü Yolda 2018 5.8 Yerli Film
Film Süresi

96 Dakika

Kategori2018 FilmleriDram FilmleriTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular

Nejat Isler, Yigit Özsener, Hande Dogandemir, Merve Çagiran, Riza Kocaoglu, Sarp Akkaya, Safak Baskaya, Tuna Kiremitçi, Genco Ozak, Emre Yetim, Hasan Can Yucetas, Kadir Yüksel

18 Mart 2018 tarihinde vizyona giren ve seyircilerden oldukça iyi geri dönüşler alan Kaybedenler Kulübü Yolda dram, komedi ve romantik türünde bir filmdir. Devam niteliğinde olan Kaybedenler Kulübü Yolda filminin ilki 2011 yılında gösterime girmiş ve gişe rekorları kırmıştır. Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk ikilisinin başına gelen talihsiz olayları konu alan bu filmin yapımını TMC Film üstlenmektedir. Kaybedenler Kulübü Yolda filminin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin yer alırken yapımcılığını ise Erol Avcı üstlenmiştir.

Kaybedenler Kulübü serisi seyirciler tarafından yoğun ilgi görünce Netflix kütüphanesine eklenmiş ve üçüncü filmin de geleceğini duyurmuştur. 20 haftada 486 bin 490 kişi tarafından heyecanla izlenen bu devam filminin başrollerinde ise ufak değişiklikler yapılmıştır. İlk filmden karşımıza çıkan Nejat İşler ve Yiğit Özşener ikilisine bu sefer farklı oyuncular eşlik ediyor.

Film, oldukça eğlenceli bir Olimpos tatilinin ardından kendilerine ait motorlarıyla İstanbul’a dönmek için yola çıkan bu ikilinin başlarına gelen talihsiz olayları merkeze alıyor. Kaybedenler Kulübü Yolda, çok yakın arkadaş olan Kaan ve Mete ikilisinin tatil yapıktan sonra İstanbul'a dönüş yolunda başlarına gelen ilginç ve bir o kadar da komik hikayesini izliyoruz.

İki kişi olarak çıktıkları bu uzun yolculuk onlara pahalıya patlar. Beklenmeyen misafirlerin de eşlik etmesiyle olaylar iyice birbirine girer. Kaan ve Mete’nin uzun zamandır planladığı bu yolculuk istedikleri gibi gitmez. Kendilerini tehlikeli işlerin içinde bulan bu ikilinin eğlence dolu macerasını izlerken kahkahalara boğulacaksınız.

Aksiyon, komedi ve dramın ön planda olduğu Kaybedenler Kulübü Yolda filminin oyuncu kadrosunda ise oldukça tanıdık isimler yer alıyor. Kaan Çaydamlı’yı Nejat İşler, Mete Avunduk’uysa Yiğit Özşener canlandırmaktadır. Yiğit Özşener ve Nejat İşler’e Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya gibi oldukça ünlü isimler eşlik ediyor. Kaybedenler Kulübü Yolda filmi, 10 hafta gösterimde kaldığı salonlarda 570 bin 373 kişi tarafından izlenmiş ve üçüncü film onayını da almıştır.
Filme Yorum Yaz