Evde Tek Başına 3

Evde Tek Başına 3 filminin bilgileri

Home Alone 3

Evde Tek Başına 3 1998 4.5 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

102 Dakika

Ülke

ABD

KategoriAksiyon FilmleriKomedi FilmleriSuç FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Raja Gosnell

Oyuncular

Alex D. Linz, Olek Krupa, Rya Kihlstedt, Lenny von Dohlen, David Thornton, Haviland Morris, Kevin Kilner, Marian Seldes

Evde Tek Başına 3, 1997 yapımı bir Amerikan aile komedi filmidir ve John Hughes tarafından yazılıp üretilen Evde Tek Başına serisinin üçüncü filmidir. Macaulay Culkin ve önceki oyuncuların yanı sıra yönetmen Chris Columbus'un yer almadığı serinin ilk filmidir.

ABD Savunma Bakanlığı'ndan çok gizli bir bilgisayar çipi çalınmıştır. Soygunu ustalıkla ve acımasızca planlayan uluslararası suçlular kara borsada milyonlarca dolar istemektedir. Ancak oyuncak bir arabanın içine saklanan değerli ganimet geçici olarak yanlış yere konmuştur. Ağaçlarla çevrili mahalleye sessizce yerleşen dört yüksek eğitimli casus, cihazı geri almak için tüm şeytani kaynaklarını ve becerilerini seferber eder. Son teknoloji ürünü gözetlemeleri ve acımasız stratejileri Interpol, FBI, ABD Savunma ajanları ve yerel polisi engellemiştir. Bu yüksek teknolojili karaborsacı çetesini durdurabilecek tek bir kişi vardır: Sekiz yaşındaki Alex Pruitt. Bu sinir bozucu kötü adamlar ekibi mahallesini istila ettiğinde, son ve tek savunma hattı odur. Alex'in kendi özel gözetleme araçları vardır.

1997 yılında vizyona giren Evde Tek Başına 3 filminin oyuncu kadrosunda yine diğer serilerden aşina olduğumuz isimler bulunuyor. Alex D. Linz’in başrolünde olduğu filme Olek Krupa, Rya Kihlstedt, Lenny Von Dohlen, David Thornton Haviland ve Morris Kevin Kilner eşlik ediyor.                                                             

 

 

Filme Yorum Yaz