Queenpins izle

Queenpins izle filminin bilgileri

Queenpins

Queenpins izle 2021 6.3 Türkçe Altyazı
Film Süresi

110 Dakika

Ülke

Amerika Birleşik Devletleri

Kategori2021 FilmleriKomedi FilmleriSuç FilmleriTürkçe AltyazıYabancı Film Yönetmen

Aron Gaudet, Gita Pullapilly

Oyuncular

Kristen Bell, Lidia Porto, Joel McHale, Kirby Howell-Baptiste, Greta Oglesby, Eduardo Franco, Ben Sidell, Nneoma Nkuku, Dayo Okeniyi, Todd Aaron Brotze, Paul Walter Hauser, Tricia Fukuhara, Robert Riechel Jr.

Queenpins filmi, hayatları hüsran olan Connie ve Jojo adındaki iki kadın, süresi dolmuş olan mısır gevreğini yazdıkları bir mektupla birlikte üretim şirketine geri gönderirler. Bu durum üzerine ikili, şirketten düzünelerce bedava mısır gevreği kutusu ile özür notu alırlar. Bu yaşadıklarından yola çıkan Connie ve Jojo, mega şirketleri dolandırmak için yasadışı bir plan hazırlar.

Queenpins filmin oyuncu kadrosunda, Kristen Bell, Lidia Porto, Joel McHale, Kirby Howell-Baptiste, Greta Oglesby, Eduardo Franco, Ben Sidell, Nneoma Nkuku, Dayo Okeniyi, Todd Aaron Brotze, Paul Walter Hauser, Tricia Fukuhara ve Robert Riechel Jr. yer alıyor. Yönetmenliğini ve hikayesini Aron Gaudet ve Gita Pullapilly'nin üstlendiği film, milyon dolarlık kupon dolandırıcılığı yapan iki kadının hikayesine odaklanıyor.
Filme Yorum Yaz
Yorumlar
22.01.2023
güzel film
22.01.2023
güzel film
23.08.2022
Neden Türkçe dublaj yok
13.01.2022
Türkçe izleyemiyorum neden