Hazine Avcısının Maceraları ve Zümrüt Tablet

Tad Stones und die Suche nach der Smaragdtafel

Hazine Avcısının Maceraları ve Zümrüt Tablet filminin bilgileri

Tad Stones und die Suche nach der Smaragdtafel

Hazine Avcısının Maceraları ve Zümrüt Tablet 2022 6.0 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

90 Dakika

Kategori2022 FilmleriAnimasyon FilmlerKomedi FilmleriMacera FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Enrique Gato

Oyuncular

Óscar Barberán, Luis Posada, Michelle Jenner, Ana Esther Alborg, Alexandra Jiménez, Tito Valverde, Cecilia Suárez, José Corbacho, Berta Cortés, Faizan Munawar Varya, Manuel Burque, Roser Aldabó, Gloria González

Animasyon filmi severler için özel olarak gelen film Animasyon, Macera, Aile kategorilerinde yer alıyor. Hazine Avcısının Maceraları ve Zümrüt Tablet komik bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. 1 saat 30 dakikalık film ile alakalı birçok detayda belli oldu. Oscar Barberán, Luis Posada, Michelle Jenner gibi seslendirme dünyasının başarılı isimleri de yine filmde görev alıyor. Filmin son derece komik ve eğlenceli olduğundan bahsettik. Manuel Burque, Josep Gatell bu güzel animasyon filminin hikayesini yazan ikili olarak dikkat çekiyor. Enrique Gato ise filmin yönetmen koltuğunda oturan isim, filmin vizyon tarihi ve konusu ile alakalı detaylarda belli oldu.

Tad bir arkeolog ve en büyük isteklerinden birisi meslektaşlarının onu kabul etmesi ve aralarına almasıdır.  Tad bir gün istemeden de olsa çok zor bulunan bir lahiti tahrip eder. Tad, bunu yapınca bir sihirde etkinleşir. Kendisinin ve arkadaşlarının hayatını istemeden de olsa tehlikeye atar. Tad ve Sara ikilisi bu lanete son vermek için bir yol ararlar. Filmin etkileyici bir konusu olduğu kadar başarılı seslendirme sanatçıları ile de dikkat çekiyor. Oscar Barberán, Luis Posada, Michelle Jenner gibi son dönemde başarı yakalayan çok sayıda usta sanatçı bu filmde yer alıyor.

Filme Yorum Yaz
Yorumlar
01.10.2022
meraakla bekliyorum umarım izleyebilirim