Ateşböceği Yolu 2.Sezon

Ateşböceği Yolu 2.Sezon filminin bilgileri

Immer für dich da

Ateşböceği Yolu 2.Sezon 2021 7.4 Yabancı Dizi
Kategori2022 FilmleriDram FilmleriNetfilix FilmleriRomantik FilmlerTürkçe DublajYerli ve Yabancı Diziler Yönetmen

n/A

Oyuncular

Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson, Ali Skovbye, Roan Curtis, Yael Yurman, Beau Garrett, Brendan Taylor, Chelah Horsdal, Quinn Lord, Paul McGillion, Ignacio Serricchio, Jon-Michael Ecker, Jason McKinnon, Lauren K. Robek

Katherine Heigl ve Scrub'dan Sarah Chalke'nin canlandırdığı Tully Hart ve Kate Mularkey karakterleriyle dostluğu ön plana çıkaran, kendini iyi hissettiren bir dizidir. Aralarındaki yakın bağı 70'ler, 80'ler ve günümüz olmak üzere üç farklı on yıl boyunca inceleyen dizide, ikilinin birlikte büyüdüğünü ve aşk ve seks ya da kariyer ve aile ilişkileri gibi hayatın karmaşıklıklarıyla başa çıktıklarını görüyoruz. Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Maggie Friedman oturmaktadır. Ateşböceği Yolu dizisi aslında Kristin Hannah'nın 2008 tarihli aynı adlı kitabına dayanmaktadır. Netflix dizileri gibi Tully Hart ve Kate Mularkey karakterlerinin 30 yıllık dostluklarını konu alıyor. Ateşböceği Yolu 2. sezon toplam 16 bölümden oluşacak, dolayısıyla cevaplanmamış soruların ya da yarım kalmış olay örgüsünün bu bölümlerde ele alınacağı düşünülüyor.

Dizinini açıklanan resmi özeti ise şöyle; Kate, Johnny'nin Irak'a yaptığı talihsiz yolculuğun acı verici sonuçlarıyla boğuşurken, Tully talk show'undan ayrıldıktan sonra bir davayla karşı karşıya kalır ve kariyerine en baştan başlamak zorunda kalır. Bu durum onu kim olduğuna ve nereden geldiğine dair cevaplar aramaya iter buna gizemli hippi annesi Cloud'un isteklerine karşı çıkarak hiç tanımadığı babasını bulma arayışı da dâhildir. 80'lerde, Kate ve Johnny'nin ilk kez âşık olduklarını, Tully'nin kariyeri yükselirken ve ukala spor muhabiri Danny Diaz ile tartışırken çalıştıkları haber odasında küçük bir dramdan daha fazlasını yarattıklarını görüyoruz. 70'lerde, ergenlik çağındaki Kate ve Tully, Cloud uyuşturucu satıcılığından hapse girerken ve Tully Ateşböceği Yolu'dan uzakta büyükannesiyle yaşamaya giderken arkadaşlıklarını bir arada tutmak için mücadele ederler. Kızlar lisenin çalkantılarıyla ayrı ayrı yüzleşirken, gerçekten ihtiyaç duydukları tek şeyin birbirleri olduğunu bilirler.

Oldukça sevilen dizinin 2. Sezon oyuncularında ise bir değişiklik bulunmamaktadır. Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson, Beau Garrett, Brandon Jay McLaren ve Alissa Skovbye gibi ünlü isimlerin yer aldığı bu diziyi Netflix platformundan izleyebilirsiniz.
Filme Yorum Yaz